Pokemon GO hilesi çıktı

Şuan dünyada en çok konuşulan oyunlar arasında yerini alan Pokemon Go oyununun hilesi ortaya çıktı. Bu hileyi ve öz olarak sizlerle paylaşmak istedik. Bu hile aslında oyunda yer alan bir özellik. Tabi oyun yeni çıktığından bazı kullanıcılar oyunun detaylarını bilmiyor olabilir.

POKEMON GO HİLESİ NASIL YAPILIR?

Pokemon GO oyununa başladığınızda önemli üç tane Pokemon’ un sahibi oluyorsunuz. Bu Pokemonlar Squirtle, Charmander ve Bulbasaur. Oyunu oynayan kullanıcıların çoğu ilk gördüğü Pokemonu yakalıyor. Ama biraz Pokemon’ u beklense diğerleri de gelecektir. Verilen 3 Pokemonla oyuna başlamayınız. İlk önce 10 veya 15 dk gezinerek karşımıza çıkacak Pikachu yani elektrikli kedi, eğer Pikachu ile başlanırsa bazı farklılıklarla karşılaşabilirsiniz.

pokemon-go-nasıl-oynanır-1024x607

Pikachu yakalanırsa oyun artık daha kolay bir hale gelecektir. Bunun için etrafta dolaşıp gelmesini beklemeniz yeterli olacak. Eğer Pikach’ yu yakalarsanız oyunda ipler sizin elinizde olacak. Bunu yaptığınızda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz. Oyunla ilgili ve teknoloji sorunları ile ilgili önerdiğimizde destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Pokemon GO şuan için resmi olarak bazı ülkelerde indirmeye açıldı. Ama internette düşen indirme dosyası ile Android ve iOS iPhone cihazlarda tüm ülkelerde kullanıma başlandı. Tabi iOS cihazlar için bölge değiştirmenizi öneririz. Bununla ilgili detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO oyununu indirmek için Pokemon GO oyunu indirme adresi haberimizi inceleyebilirsiniz. Pokemon GO nedir Pokemon GO nasıl oynanırPokemon GO nasıl indirilir haberimizi de incelemenizi öneririz.

About admin