Pokémon GO (Pokemon GO Türkiye)

Dünyanın heyecanla beklediği pokémon go çıktıktan sonra büyük kitlelere hitap etti ve gönüllerde taht kurdu bu yazımda oyunla ilgili işin doğrusu beni de heyecanlandıran güzel bir gelişme yaşandı. iOS Platformunda 1.0.1 güncellemesi gelirken Android tabanlı platformda da farklı sürüm numarası ile güncelleme gelmiştir.

Peki bu güncelleme ile neler değiştiğine kısaca bir bakalım.
– Artık oyuna giriş yapılan platformda google ile ilgili tam erişim istenmiyor.
– Oyunun çökmesine neden olan bir kaç hata bulunup giderildi.
– Oyuna giriş kısmı ile ilgili düzenlemeler.

Kişisel görüşlerim oyundaki bu tarz güncellemelerin oyunun gelişmesi açısından çok büyük öneme sahip olduğudur. Çünkü her gün büyük bir sevgi ile oynanan ve çok yüksek sayıda kitlelere hitap eden bu oyun bu tarz yenilikler geldikçe daha da gelişecek. Örneğin resmi olarak yayımlanan Pokémon GO fragmanını tekrar hatırlayacak olursak orada bir takas sistemi mevcuttu. Oyunun şu an ki sürümünde yapılabilen tek takas profesöre gönderdiğimiz ve karşılığında “şeker” eşyasını aldığımız bir sistem. Bu sistemin ne işe yaradığını pokemon go rehberi bölümümüzde açıklamıştık. İlerideki güncellemelerle arkadaşlarımızla pokemon takası yapabileceğimiz ve şu an hayal bile edemediğimiz mükemmel özellikler görmemiz mümkün olacaktır.

Bu gelen güncelleme ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz aşağıdan yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
Merakla beklediğimiz Pokemon GO çıkmış bulunmakta. Fakat şu an ülkemizdeki Apple mağazasında gözükmüyor. Android mağazalarına girmiş bulunmakta fakat orada da an itibari ile indirilmeye çalışıldığı zaman  “Ülkeniz için desteklenmiyor” şeklinde bir uyarı alıyoruz.

Şu an bir kaç ülkede resmi olarak aktifleşti.Bütün ülkelerde aktif olmasına çok az kaldı.

Önemli Uyarı : APK Dosyasını indirenler android cihazlarına sorunsuz bir şekilde yükleyip oynayabiliyor fakat biz bunu şu an önermiyoruz. Riskli bir iştir birazcık daha bekleyip mağazanın kendisinden indirmek en mantıklısıdır.

Download ( İNDİR) 

About admin